Za okazaną pomoc i wsparcie podczas organizacji  Dziecięcych Festiwali Kolędowych składamy serdeczne podziękowania dla:

1)    dotychczasowych organizatorów poprzednich edycji festiwalu,

2)    Sz. P. Pawła Talara – dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawie

3)    Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczawie

4)    Sz. P. Jana Puchały – Starosty Powiatu Limanowskiego

5)    Sz. P. Mieczysława Urygi – Zastępcy Starosty Powiatu Limanowskiego

6)    Sz. P. dra Władysława Sadowskiego – Wójta Gminy Kamienica

7)    Sz. P. Eugeniusza Rutki – Przewodniczącego Rady Gminy oraz Członków Rady Gminy Kamienica

8)    Sz. P. Zofii Kuchni – Przewodniczącej Gminnej Komisji Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

10) Sz. P. Mieczysława Marka – Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kamienicy

11) Banku Spółdzielczego w Limanowej

12) Sz. P. Agaty Zięby – Radnej Powiatu Limanowskiego

13) Sz. P. Renaty i Romana Krzysztofów

14) Sz. P. Teresy Kuziel – Piekarnia w Szczawie

15)Sz. P. Mariana Kuźla – Skład Materiałów Budowlanych MarKuz w Kamienicy

16)Sz. P. Ewy i Pawła Domków – Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe GORVITA

17) Sz. P. Balbiny Kuziel-Markowicz – Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

18) Sz. P. Lidii i Stanisława Faltynów

19) DELIKATESÓW CENTRUM w Szczawie

20) Stacji Paliw AUTO-EKO-GAZ

21) Sz. P. Dariusza Szczurka – Stacja Paliw w Kamienicy

22) Sz. P. Jolanty i Jarosława Mikołajczyków

23) Sz. P. Zofii i Józefa Rusnaków

23) Sz. P. Anny i Andrzeja Kruczków – FPHU „CENTRUM”

Market LEWIATAN

24) Sz. P. Ireny i Józefa Kuczajów z Lubomierza

25) Sz. P. Jana Kuliga i Józefa Gorczowskiego – FHPU „DANWOD” s.c.

26)Firmy „EURO-CODE” sp. j. K. J. Morzywołek

27) Sz. P. Andrzeja Biernata – P.P.U.H. „TIP-TOP”

TOP-MARKET w Kamienicy

28) Sz. P. Agnieszki Wąchały – Salon Fryzjerski „AGA”

29) Sz. P. Anety Opyd – Salon Fryzjerski „ANETTE”

30) Sz. P. Krystyny Rusnak z Kamienicy

31) Sz. P. Janusza Kulmy – FOTO-VIDEO-COLOR

32) Sz. P. Katarzyny i Adama Gromalów – Zakład Cukierniczo-Lodziarski „U Gromali” w Łącku

33) Wyciągu narciarskiego SKI LUBOMIERZ Super Stacja

34) Ośrodku narciarskiego ŚNIEŻNICA w Kasinie Wielkiej

35) Sz. P. Alicji Palki – Studio Kosmetyczne „Alicja” w Kamienicy

36) Sz. P. Beaty Więcławek

37) Sz. P. Ewy Mazurek – Sklep z chemią niemiecką w Łącku

38)Firmy Tymbark MWS Sp. z o.o. Sp. k.

39) Kantoru w Starym Sączu

40) Sz. P. Zofii Greli – Salon fryzjerski „KATARZYNKA” w Łącku

41) Sz. P. Zygmunta Opyda – Firma STOLAREX

42) Sz. P. Stanisława Chrobaka

43) Sz. P. Grażyny Wojtas

44) Gminne Spółdzielni „Samopomoc chłopska” im. Franciszka Wąchały w Kamienicy

45) Sz. P. Jolanty Mikołajczyk – Delikatesy Centrum w Łącku

46) Sz. P. Wiesława Mikołajczyka

47) Kantoru ¥€$ w Starym Sączu

48) Sz. P. Stanisława Talara

49) Sz. P. Wiesława Janczyka – Wiceministra Finansów

50) Sz. P. Grzegorza Biedronia – Radnego Województwa Małopolskiego

51) Sz. P. Joanny Ratajczak – DW KROKUS

52) Sz. P. Grażyny Bączkowskiej- Wysockiej

53) Sz. P. Lucjana Rusnaka

54) Sz. P. Piotra Kaima

55) Sz. P. Wacława Majchrzaka – Firma INFONET

56) Sz. P. Anety Jurkowskiej – Gabinet kosmetyczny NOVA

57) Sz. P. Władysława Plechty – FPHU PLECHTA

58) Sz. P. Józefy Złotnik

59) Sz. P. Stefana Bulandy

60) Sz. P. Ignacego Gromali

61) Klubu Seniorów w Kamienicy

62) Sz. P. Piotra Steca i Wacława Farona – Firma STEFAR

63) Sz. P. Magdaleny Bulandy – MALINA ART

64) Sz. P. Heleny Opyd

65) Sz. P. Angeliki Rusnak – salon kosmetyczny EDEN